XTB Online trading konferencia

Na konci marca prebehne už tradičná XTB Online trading konferencia. Ako názov napovedá, jarná konferencia je sústredená predovšetkým na tému aktívneho obchodovania. Pokiaľ sa o trading zaujímate alebo by ste sa o tomto odvetví chceli dozvedieť viac, túto akciu by ste si nemali nechať ujsť!

Na čo sa teda môžeme tešiť? Tak ako každý rok poprední experti z československej tradingovej scény v rámci niekoľkých panelov preberú aktuálny stav na trhoch, aspekty obchodovania rôznych inštrumentov od akcií až po komodity, obchodné stratégie založené na fundamente a sentimente i techniky ako zlepšiť svoju výkonnosť. Nižšie prinášame kompletný program tohto ročníka:

  • 13:00 – 14:00

Pri grafoch to začína aj končí

Hostia: Ondrej Hartman, Patrik Klempár, Martin Klass

Grafy sú kľúčovou súčasťou tradingu, z tohto dôvodu sa aj prvá panelová diskusia bude sústrediť práve na ne. Hostia v tejto časti preberú, na čo sa zamerať a čo vo všeobecnosti na grafoch sledovať. Okrem toho budú tiež prebraté konkrétne situácie aj čo majú rečníci v hľadáčiku do budúcnosti.

  • 14:00 – 15:00

Bude 2024 rokom komoditných traderov?

Hostia: Petr Plecháč, Vojtech Slovák, Jiří Tyleček

Komodity sa stávajú medzi tradermi stále obľúbenejším inštrumentom. Táto kategória má ale mnoho špecifických vlastností a pravidiel. Z tohto dôvodu sa hostia v tejto časti zamerajú najprv na porovnanie tradingu komodít a akcií a potom sa zamerajú na konkrétne stratégie a komodity. Tešiť sa môžeme napríklad na zemný plyn, obilniny alebo zlato.

  • 15:00 – 15:30

Prestávka

  • 15:30 – 16:30

Analýza fundamentu a sentimentu pre trading

Hostia: Jan Růžička, David Monoszon, Štefan Hájek

Hoci trading často býva predovšetkým o technickej analýze, ani fundamenty a sentiment trhu by nemali byť zanedbávané. V treťom paneli sa tak pozrieme na aktuálny náhľad na trhy, kľúčové udalosti a scenáre a hostia sami taktiež predstavia dáta, ktoré podľa nich najlepšie vystihujú aktuálnu situáciu.

  • 16:30 – 17:45

Výkonnostný trading alebo všetci chceme výsledky

Hostia: Tomáš Voboril, Jan Šrajer, Karol Hajduček

V predposlednom paneli sa následne poučíme zo skúseností profesionálnych traderov, ktorí nám prezradia ich cestu. Ich najväčšie prekážky, ako ich prekonali, a ako oni sami pracujú na zlepšení svojej produktivity a výkonnosti.

  • 17:45 – 19:00

Žiť a prežiť ako trader

Hostia: Jan Smolen, Roman Dvořák, Marek Vaňha

V poslednej časti potom nadviažeme na predchádzajúcu tému. Naši hostia v tomto paneli budú hovoriť predovšetkým o tom, ako život tradera naozaj funguje, aký je ich work-life balance, ako funguje ich denná rutina a mnoho ďalšieho.

Každý panel bude navyše obsahovať časť, kde budú kladené otázky z publika. Bezpochyby tak bude na čo sa tešiť.

Pokiaľ sa chcete o akcii dozvedieť viac, všetky informácie i možnosť prihlásenia zadarmo nájdete tu: https://sk.xtb.com/online-trading-konferencia-2024

Ďalšie novinky zo sveta investovania

Upozorňujeme:

– Článok nie je investičným odporúčaním
– Historická výnosnosť nie je nikdy zárukou budúcich 
– Investície na kapitálových trhoch sú vždy rizikové

xtb
Predchádzajúci článokNio uprostred cenovej vojny v Číne a intenzívnej konkurencie navyšuje stratu
Ďalší článokCrowdStrike vyvracia obavy v sektore IT bezpečnosti, akcie vystrelili o ďalších 25 %

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno