Dajte si pozor na podvod Yuan Pay Group, nové dobrodružstvo v oblasti kryptomien, ktoré by vám mohlo zobrať všetky životné úspory. O čom to je? YuanPay Group je spoločnosť, ktorá tvrdí, že vyvinula vlastnú čínsku národnú kryptomenu. Ako novú investičnú príležitosť spoločnosť YuanPay tvrdí, že táto nová kryptomena je pripravená na distribúciu.

Je YuanPay Group legitímna ?

YuanPay Group je neregulovaná investičná spoločnosť. Problémom neregulovaných investičných spoločností je, že nie sú spoľahlivé a zneužívajú predpisy. Nezabudnite sa držať ďalej od tejto investičnej spoločnosti, pretože sú anonymné a že môžu kedykoľvek bez oznámenia zmiznúť. Aby ste sa uistili, že máte do činenia s regulovanou a známou investičnou spoločnosťou, mali by ste byť schopní ľahko zistiť, kto je generálnym riaditeľom tejto investičnej spoločnosti, ktorý ju riadi atď.

Skupina YuanPay Group tvrdí, že po tonách tvrdej práce „veľmi talentovaných jednotlivcov a úzkej spolupráci s čínskou vládou je novo vyvinutá kryptomena pripravená na investovanie! Od 11. januára 2021 môže ktokoľvek previesť ľubovoľnú menu na túto novú čínsku mincu a celý proces trvá menej ako 5 minút. “

YuanPay Group tvrdia že: „Za každý 1 $, ktorý investujete v januári, očakávajte potenciálne zisky vo výške 4482 $ už za niekoľko mesiacov!“. Tvrdia tiež, že sú exkluzívni a tvrdia, že spoločnosť je jedinou schválenou a legalizovanou spoločnosťou v Číne, ktorá obchoduje a predáva kryptomeny – presne túto mincu.

„Od septembra 2017 Čína oznámila zákaz predaja alebo výmeny akýchkoľvek ICO alebo kryptomien. Aj výmena je v rozpore so zákonom. To sa teraz mení a táto nová minca je dôvodom, prečo ”, Tvrdí YuanPay Group.

YUAN PAY
https://atozmarkets.com/news/china-takes-steps-become-first-cashless-society-amid-pandemic/ YuanPay Group

Podvod s yuanskými platbami je nejakou modernou verziou irackého dinárskeho podvodu páchaného pred desiatimi rokmi. Podľa toho podvodníci presviedčali obete, že hodnota irackej meny vyletí prudko nahor, akonáhle sa krajina dostane späť do formy.

Vytvorili falošné platformy Irackého dinára, ktoré predávali „virtuálne dináre“ za veľa peňazí a sľubovali, že všetko bude v budúcnosti vykúpené pri masívnej návratnosti investícií. Niektorí naivní ľudia tomu stále, bohužiaľ, veria. V nasledujúcom videu si môžete pozrieť podvod skupiny YuanPay Group:

Niektoré ďalšie obete hovoria, že sa do pasce zlákali čítaním falošných článkov od Forbes a Yahoo. „Čínska digitálna mena nie je rovnaká ako bitcoin a nepoužíva sa na investovanie. Je to ako výmena 1: 1 za tradičnú menu.

Čínska vláda od februára 2018 zastavila obchodovanie s virtuálnou menou, zakázala počiatočné ponuky mincí a ukončila ťažbu. Niektorí čínski baníci sa odvtedy presťahovali do Kanady.“ To je dôvod, prečo sa v dnešnej dobe pácha podvod so skupinou YuanPay väčšinou v Kanade a vo Veľkej Británii. Ak máte nejaké skúsenosti s podvodmi v oblasti kryptomien, neváhajte sa podeliť o svoje skúsenosti v komentároch.

YuanPay Group podvod: Ako sa tomu vyhnúť?

Podvod so spoločnosťou YuanPay Group využíva výhody neskúsených investorov. Prosím, vždy pred tým ako kupujete kryptomeny sa o nich informujte v čo najväčšej miere. Zatiaľ nie je potvrdený dátum spustenia čínskej kryptomeny (nazývanej DCEP).

Čínska ľudová banka (PBoC) tiež vydala vyhlásenie, v ktorom uvádza: „ Čo sa na trhu obchoduje pod menom DC / EP alebo DCEP, nie je národnou digitálnou menou a iným časom uvedeným v internete je nepresný. „

Pre ďalšie zaujímavosti z oblasti kryptomien kliknite TU.

xtb
xtb
ZDROJInvestopedia, FinanceYahoo, Fool,, Nomics
Predchádzajúci článokAkcie Coca-Cola vs. Pepsi: Ktoré sú lepšie v roku 2021?
Ďalší článokDeliveroo vstúpi na londýnsku burzu v marci 2021
Patrik pracuje ako analytik a tiež redaktor investičného portálu akcie.sk. Špecializuje sa najmä na makroekonómiu a akciové trhy. Jeho cieľom je zvýšiť investičnú gramotnosť na Slovensku a približovať odborné témy ľudským jazykom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno