Oficiálne spustená burza kryptomien 5ROI Global. Očakáva sa, že prinesie platformu pre kryptomenu a finančné obchodovanie s viacerými aplikáciami s víziou zjednodušenia pre všetky typy používateľov. Kryptomeny vytvárajú úplne nový finančný trend v porovnaní so všetkým, čo predtým fungovalo. 

Transparentnosť, spravodlivosť, jednoduchosť, rýchlosť, nízke náklady a vysoký výkon sú veľkými faktormi, ktoré kryptomeny prinášajú. Môžu pomôcť miliardám ľudí mať príležitosť zmeniť svoj vlastný život. Burza kryptomien je jedným z veľkých dielov pre vývoj a prevádzku tohto ekosystému.

Existuje však veľa nedostatkov v súčasných burzách, ako sú komplikované transakcie, nízka likvidita kryptomeny do fiat meny, málo príležitostí na prístup k potenciálnym projektom v počiatočných fázach, nevhodné obchodovanie a investičné programy pre miestne špecifikácie.

Z tohto dôvodu sa zakladajúci tím rozhodol spustiť 5ROI Global – novú platformu pre kryptomeny a finančné obchodovanie s viacerými aplikáciami.

Platforma 5ROI Global -základné informácie

sasasa
5ROI. Zdroj: Fool

Cieľom 5ROI Global je prispieť k rozvoju globálneho trhu s kryptomenami s cieľom optimalizovať skúsenosti používateľov z celého sveta pri prístupe na tento trh.

David Do, generálny riaditeľ spoločnosti 5ROI Global, zdieľal: „Našim poslaním je prinášať popredné svetové produkty a technologické riešenia do reálneho života najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, najmä v oblasti financií.“

Zjednodušený transakčný systém

Obchodná platforma 5ROI Global je navrhnutá tak, aby bola jednoduchá a užívateľsky prívetivá, čo uľahčuje jej použitie každému. Zároveň spoločnosť 5ROI Global spolupracuje s mnohými poprednými prestížnymi partnermi v oblasti blockchainu, aby poskytla stabilné mince s pevnou hodnotou.

Efektívny systém likvidity

Spoluprácou a prepojením likvidity s poprednými svetovými burzami vytvára 5ROI Global obchodný systém so schopnosťou likvidácie až niekoľko miliárd USD za deň.

Nákup a predaj veľkého množstva kryptomien v systéme 5ROI prebehne rýchlo bez väčších ťažkostí, párovanie príkazov na nákup a predaj kryptomien v hodnote miliónov dolárov bez generovania cenového rozdielu v porovnaní so všeobecným trhom trvá len pár sekúnd.

Okrem toho sa likvidita na 5ROI prejavila aj v tom, že burza podporuje najobľúbenejšie tokeny, čo umožňuje investorom mať veľa obchodných možností na jednej platforme.

Účtovníctvo s blockchainovými startup projektmi

Prostredníctvom 5ROI Global môžu startupy získať prístup ku kapitálu vďaka forme Initial Exchange Offering (IEO). Nielen výzva na kapitál, ale aj projekty majú prístup k miliónom potenciálnych zákazníkov a partnerov pre ich produkty a služby.

Vďaka IEO sa investori môžu ľahko podieľať na priamom investovaní tokenov, ktoré najskôr vydá startupový projekt v spoločnosti 5ROI Global. To vytvára možnosť optimálneho zisku úmerného investovaniu do rozvoja projektu.

5ROI Global - nová burza
5ROI Gloval. Zdroj: Nomics

Vlastnosti multiplatformy 5ROI

  • Spotový a budúci systém s vysokou likviditou
  • Program nízkoúrokovej marže
  • Program vkladania mincí až do 40% zisku ročne
  • OTC obchodovanie medzi mincami a fiat menou je jednoduché a pohodlné
  • Diverzifikovaná podpora pre stabilné mince viazaná na fiat menu každej krajiny
  • Pravidelné udalosti AirDrop od 5ROI Global a partnerov
  • Nová politika sprostredkovania zákazníkov až do výšky 50% transakčných poplatkov

Pozri tiež:

Analýzy kryptomien a akcií.
Novinky zo sveta kryptomien a akcií.
Ako zdaniť zisk s kryptomien.
Ako zdaniť zisk s akcií a ETF.

xtb
Predchádzajúci článok3 francúzske akcie, ktorými môžeš zarábať na vzostupe luxusu
Ďalší článokJust Eat Takeaway vytvoril najväčšiu donáškovú službu akvizíciou Grubhub
Patrik pracuje ako vedúci projektu akcie.sk a tiež redaktor tohto investičného portálu. Špecializuje sa najmä na oblasť komodít a makroekonómiu, čiastočne akciového trhu. Jeho cieľom je zvýšiť investičnú gramotnosť na Slovensku a približovať odborné témy ľudským jazykom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno