Iker Casillas, jeden z celosvetovo najlepších brankárov všetkých čias, sa stáva novým globálnym ambasádorom značky XTB. Toto spojenie medzi investičnou spoločnosťou a bývalým kapitánom najlepšej španielskej futbalovej generácie je súčasťou dlhodobej marketingovej stratégie brokera XTB.

„Som veľmi hrdý na to, že môžem spojiť svoju tvár s XTB, jednou z najlepších globálnych investičných spoločností. Vo futbale, rovnako ako vo financiách, treba trénovať, mať dobrú podporu a mentalitu víťaza,“ hovorí Iker Casillas.

Iker Casillas sa pripája k ambasádorom značky globálneho fintechu. Broker XTB je známy tým, že spolupracuje s tými najväčšími menami zo sveta športu, ako je napríklad globálny ambasádor značky Conor McGregor, niekoľkonásobný šampión UFC, podnikateľ a obchodná i športová ikona; Joanna Jedrzejczyk, poľská bojovníčka a bývalá šampiónka UFC, a Jiří Procházka, český majster zmiešaných bojových umení a bývalý šampión UFC v poloťažkej váhovej kategórii.

„Iker Casillas je ukážkou usilovnosti, vášne, vytrvalosti a dokonalosti vo všetkom, čo robí – aj teraz v úlohe investora, podnikateľa a človeka, ktorý sa stále učí a profesne rozvíja. Finančné trhy sa v uplynulých rokoch rýchlo vyvíjali. Stále viac klientov sa pri investovaní svojich peňazí obzerá mimo svoje ihrisko. Náš nový ambasádor XTB vybudoval svoj úspech tvrdou prácou, stratégiou a silnou mentalitou víťaza. Práve táto schopnosť tímovej práce, vodcovských schopností a jeho profesionalita v práci sú atribúty, ktoré zdieľame aj my v XTB,“ dodáva Omar Arnaout, CEO XTB.

Casillas, ktorý bol po dobu piatich rokov považovaný FIFA a UEFA za najlepšieho brankára sveta vďaka oceneniam FIFA/FIFAPro World XI a UEFA Team of the Year, a ktorý je v súčasnosti zástupcom generálneho riaditeľa nadácie Realu Madrid, sa objaví v spote XTB na podporu ponuky spoločnosti. Kampaň ponúka nový pohľad na investovanie. Vďaka najmodernejším technológiám a rozvoju digitálnych nástrojov sa diverzifikácia a hľadanie nových investičných alternatív stali dostupnými pre všetkých, ktorí chcú začať investovať svoje financie. XTB vo svojej kampani s Casillasom zdôrazňuje potrebu mať kvalitného investičného partnera a tiež výhody investovania s XTB, jednou z najuznávanejších, najspoľahlivejších a najkonkurencieschopnejších globálnych investičných spoločností. Bývalý hráč Realu Madrid vyzdvihuje výhody XTB a jej online investičnej platformy, ktorá obsahuje analýzy trhov, dôležité informácie, vzdelávanie a podporu.

Ďalšie novinky zo sveta investovania

Upozorňujeme:

– Článok nie je investičným odporúčaním
– Historická výnosnosť nie je nikdy zárukou budúcich výnosov
– Investície na kapitálových trhoch sú vždy rizikové

xtb
xtb
Predchádzajúci článokÚrokové sadzby a investovanie: vplyv sadzieb na akcie, dlhopisy či komodity
Ďalší článokMedzinárodný obchod spomaľuje, hlási Maersk, ktorý očakáva štvornásobný pokles zisku
Marek pracuje ako analytik finančných trhov v investičnej spoločnosti Portu a špecializuje sa predovšetkým na makroekonómiu, globálne akciové trhy, prípadne komodity. Jeho cieľom je zvýšiť investičnú gramotnosť na Slovensku a približovať odborné témy ľudským jazykom. Marekove komentáre a analýzy vychádzajú v popredných médiách v Česku a na Slovensku.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno