• XTB, globálna fintech spoločnosť, ponúka jednu akciu zadarmo každému novému individuálnemu zákazníkovi, ktorý si otvorí účet na investičnej platforme XTB.
  • Cieľom marketingovej kampane „Akcia zdarma pre dobrý začiatok“ je podporiť vzdelávanie v oblasti investovania do akcií.
  • Akcia sa začína 9. januára o 9:00 CET.
  • Kampaň podporia ambasádori XTB a šampióni MMA Conor McGregor, Joanna Jędrzejczyk a Jiří Procházka.
  • XTB neúčtuje žiadne poplatky za obchody s akciami a ETF pri mesačnom objeme do 100 000 EUR*

XTB

Platforma XTB, ktorá ponúka možnosť investovať do viac ako 5 500 finančných inštrumentov na celom svete vrátane akcií a ETF, zrýchľuje svoj rast. Globálna fintech spoločnosť spúšťa kampaň „Akcia zdarma pre dobrý začiatok“, ktorej cieľom je podporiť znalosti o investovaní do akcií.

Každý nový individuálny klient, ktorý si otvorí účet v XTB, prijme podmienky akcie a vloží vklad 9. januára po 9:00, získa akciu zadarmo.

Propagáciu podporí intenzívna marketingová kampaň, napr. propagačné videá so svetovými športovými hviezdami – šampiónmi zmiešaných bojových umení Joannou Jędrzejczyk a Jiřím Procházkom, ako aj online kampaň s bojovníkom MMA Conorom McGregorom. Títo športovci patria medzi ambasádorov spoločnosti XTB. Kampaň bude prebiehať v hlavných médiách, na sociálnych sieťach a pod.

– Vďaka technologickému pokroku je investovanie čoraz dostupnejšie a rozšírenejšie. Prostredníctvom vzdelávania a intenzívnej propagácie podporujeme individuálnych klientov, ktorí investujú svoje peniaze, aby využívali túto technológiu, ktorá im umožňuje jednoducho a intuitívne spravovať svoje investície, – povedal Omar Arnaout, generálny riaditeľ XTB.

Prezes XTB Omar Arnaout 1

Za prvé tri štvrťroky roku 2022 dosiahla spoločnosť XTB čistý zisk 153 miliónov EUR, čo predstavuje viac ako štvornásobný nárast v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka. Celkový počet klientov prekročil 581 000 a počet aktívnych účtov 152 000.

Takýto veľký nárast bol možný vďaka intenzívnemu rozvoju funkcionality aplikácie XTB s názvom xStation, nárastu počtu ponúkaných finančných inštrumentov, ako aj aktívnym marketingovým kampaniam podporovanými ambasádormi XTB, svetoznámymi športovými hviezdami.

Kontakt:

Michael Kopta
Head of Marketing (CZ/SK/HU)
tel.: +420 736 224 319
e-mail: michael.kopta@xtb.cz

O XTB:

Skupina XTB je medzinárodným poskytovateľom obchodných a investičných produktov, služieb a technologických riešení. Nad subjektmi skupiny XTB vykonávajú dohľad najväčšie svetové regulačné orgány vrátane FCA, CySEC a KNF. Už viac ako 18 rokov poskytuje skupina XTB retailovým investorom okamžitý prístup na stovky trhov po celom svete. XTB je fintech spoločnosť založená na dôvere, technológiách a podpore. Od roku 2004 skupina XTB rozšírila svoje podnikanie, ktoré teraz pokrýva 13 hlavných trhov v Európe, Latinskej Amerike a Ázii, a získala si dôveru viac ako 581 000 zákazníkov. Používa vlastné ocenené platformy xStation a xStation Mobile. Prostredníctvom X-Open Hub poskytuje XTB finančným inštitúciám na celom svete špičkovú technológiu. Více na: www.xtb.com

xtb
xtb
Predchádzajúci článokInflácia v USA dnes naživo od 14:15. Môžeme očakávať dobré správy?
Ďalší článokMicrosoft rokuje o investovaní 10 miliárd dolárov do OpenAI
Marek pracuje ako analytik finančných trhov v investičnej spoločnosti Portu a špecializuje sa predovšetkým na makroekonómiu, globálne akciové trhy, prípadne komodity. Jeho cieľom je zvýšiť investičnú gramotnosť na Slovensku a približovať odborné témy ľudským jazykom. Marekove komentáre a analýzy vychádzajú v popredných médiách v Česku a na Slovensku.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno