XTB konferencia 2021

Už sme si mohli zvyknúť, že prezenčné konferencie, semináre a podobné udalosti sa odohrávajú v online priestore, ktorý ponúka nespočetné možnosti stretnutia a vzdelávania sa a to všetko z pohodlia domova.


Broker XTB práve touto cestou uskutočňuje Online investičnú konferenciu 2021, ktorá sa bude konať už koncom tohto mesiaca. Hlavnou témou celej konferencie je hľadanie výnosu v neľahkom prostredí, ktoré aktuálne prežívame na trhoch a ktoré nás čaká.


Záujemcovia sa môžu tešiť na panelové diskusie a niekoľko prednášok, v rámci ktorých sa budú rozoberať príležitosti a riziká investovania v Číne, ale aj v ďalších krajinách mimo USA a Európy. Zameranie bude tiež na riziko inflácie, ktoré je veľkým strašiakom (nielen) na rok 2022 a nebude chýbať ani všeobecný trhový výhľad na rok 2022.


Program bude pozostávať zo 6 prednášok a 2 panelových diskusií tých najlepších investorov, traderov, ale aj analytikov so zameraním na makroekonómiu, ako napríklad Dominik Stroukal, Jindřich Pokora, Ondřej Klečka a iní. Na konferencii si budete môcť vypočuť aj osobnosti XTB, ako Vladimír Holovka, Tomáš Vranka, alebo externý poradca spoločnosti, Jaroslav Brychta.

Prednášky sa zúčastní aj náš tím z akcie.sk aj keď len ako poslucháči. Ak chceš byť súčasťou konferencie prihlás sa na ňu prostredníctvom linku nižšie.


Detaily konferencie


KEDY: sobota, 20. 11. 2021 v čase od 10:00
KDE: YouTube kanál spoločnosti XTB
VSTUP: prístup na živé vysielanie získate zdarma
Prihlásite sa na adrese: https://go.xtb.com/visit/?bta=42662&nci=18330

xtb
xtb
Predchádzajúci článokJedno z najočakávanejších IPO tohto roka je tu, na burzu vstúpi Rivian
Ďalší článokAkcie Walt Disney klesajú, počet používateľov Disney+ naďalej spomaľuje
Marek pracuje ako analytik finančných trhov v investičnej spoločnosti Portu a špecializuje sa predovšetkým na makroekonómiu, globálne akciové trhy, prípadne komodity. Jeho cieľom je zvýšiť investičnú gramotnosť na Slovensku a približovať odborné témy ľudským jazykom. Marekove komentáre a analýzy vychádzajú v popredných médiách v Česku a na Slovensku.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno