Top 5 telegramové kanály – V tomto článku Vám prinášame podľa nás TOP 5 teleframových kanálov pre krypto signály. Krypto signály sú obchodné nápady od skúsených obchodníkov s nákupom alebo predajom konkrétnej kryptomeny za konkrétnu cenu alebo čas. Signály obchodovania s kryptomenami môžu byť založené na niekoľkých faktoroch, vrátane správ, technickej analýzy a aktuálnej trhovej situácie. S tým správnym signálom by sa mohol obchodník dostať k podstatným výnosom a vylepšiť svoju obchodnú stratégiu.

Čo je to krypto signál?

Krypto signály sú obchodné nápady od skúsených obchodníkov s nákupom alebo predajom konkrétnej kryptomeny za konkrétnu cenu alebo čas. Krypto signály skúma skupina odborných obchodníkov a analytikov, ktorí vydávajú odporúčania týkajúce sa nákupu, predaja a obchodovania s kryptami s cieľom maximalizovať zisky.

Najlepšie krypto signály sú obzvlášť populárne, pretože ich stúpenci veria, že za nich robia väčšinu práce. Kryptoobchodník však musí spravovať svoje účty a po začatí obchodov zostať ostražití.

Aj keď by ste sa mohli pozrieť na signálnu skupinu a zapojiť sa do nej, mali by ste tiež vedieť, ako funguje sociálne obchodovanie – do istej miery. Mali by ste tiež zabezpečiť, aby boli vaše obchody efektívne riadené, a dodržiavať správne postupy riadenia rizík.

Väčšina kryptoobchodných skupín účtuje svojim členom mesačné prístupové poplatky. Je preto zásadné, aby ste pred vykonaním platieb vykonali náležitú starostlivosť.

top telegramové kanály
Telegram krypto-signals. Zdroj: Nomics

Krypto signály zadarmo

Najpresnejšia služba kryptového signálu si zvyčajne predtým, ako sa pripojíte k jeho kanálu, zaúčtuje poplatok. Samozrejme, vzhľadom na ich odbornosť a dôležitosť informácií, ktoré poskytujú, je do istej miery pochopiteľné, že z nich budú mať úžitok.

Existujú však aj niektoré skupiny signálnych telegramov, ktoré umožňujú voľný vstup. Možnosti zadarmo sú dobré. Sú atraktívne, pretože vám umožňujú šetriť finančné prostriedky, ale možno nedosiahnete úroveň presnosti, ktorú poskytuje poskytovateľ plateného signálu.

Nezabudnite, že niektorí prevádzkovatelia kanálov prevádzkujú podvodný kanál. Niektorí z nich platia za poradenské služby, zatiaľ čo iní jednoducho chodia online, aby ukradli signály, ktoré boli zverejnené inde. Skutoční poskytovatelia ponúkajú kvalitný prehľad a pokrývajú svoje náklady inzerciou na iných populárnych kanáloch.

Top telegramové kanály

1. Rocket Wallet

top telegramové kanály-signály
Rocket Wallet. Zdroj: Foll
Kľúčové vlastnosti peňaženky Rocket:
 • Jeden z najrýchlejšie rastúcich kryptoobchodných kanálov na Telegrame, peňaženka Rocket Wallet má zdravú históriu dodávania trvalo kvalitných signálov. Vedú ju dvaja skúsení obchodníci z Francúzska, ktorí tvrdia, že majú medzi sebou viac ako desaťročné skúsenosti v oblasti kryptomeny.
 • Kanál Rocket Wallet Channel je k dispozícii v troch jazykoch: angličtina, francúzština a španielčina.
 • Je to kanál zadarmo pre všetkých, aj keď existuje aj skupina VIP s niekoľkými pridanými výhodami. VIP skupina tvrdí „presnosť viac ako 70% s priemerom troch denných obchodov.“ Kanál v súčasnosti poskytuje viac ako 20 500 predplatiteľov predovšetkým krátkodobé a strednodobé signály.
 • K dispozícii sú signály pre spotové aj marginové obchody. Jeho signály obchodovania s maržou sa javia ako obzvlášť populárne medzi obchodníkmi preferujúcimi stredne vysoké až vysoké páky.
 • Kanál v priemere ponúka štyri obchodné signály denne so zdravou mierou zapojenia viac ako 2 000 zhliadnutí na príspevok.
 • Rocket Wallet sa primárne zameriava na signály Binance, BitMEX a ByBit. Všetky tieto signály sú k dispozícii na VIP kanáli.
 • Ak sa chcete dostať do skupiny VIP, musíte zaplatiť poplatok za predplatné. Mesačný poplatok za predplatné v čase tlače je 90 dolárov mesačne. Môžete sa tiež rozhodnúť pre štvrťročné, dvojročné alebo ročné predplatné za 220 dolárov, 390 dolárov a 700 dolárov. Existuje samostatný plán doživotného prístupu na 1 300 dolárov.
 • Signály peňaženky Rocket podporujú automatické obchodovanie. Táto funkcia umožňuje používateľom konfigurovať automatického obchodného robota platformy prepojením ich kľúčov API.

2. Universal krypto signals

universal
Universal Crypto signals. Zdroj: BeingCrypto

Universal Crypto Signals je ďalší špičkový poskytovateľ kryptomien Telegram. Táto služba je stále dosť mladá, pretože bola založená v roku 2018. Tvorí ju tím technických analytikov z Indie, ktorý poskytuje svojim zákazníkom pravidelné obchodné signály každý mesiac.

Kľúčové vlastnosti:
 • Táto služba pokrýva signály Binance, Bittrex a BitMEX – tri z najpopulárnejších búrz v okolí. Okrem toho tiež poskytujú denné aktualizácie cien bitcoinov a všeobecné aktualizácie trhu.
 • Signály poskytované na tejto platforme sú zvyčajne krátkodobé a dlhodobé, aj keď jednou z dôležitých výhrad pre týchto ľudí je, že majú tendenciu vynechať stop loss na altcoinoch, v závislosti od situácie na trhu.
 • Universal Crypto Signals poskytuje dva typy plánov – plne automatický a poloautomatický. Mesačné, štvrťročné, 6-mesačné a ročné sadzby predplatného pre poloautomatický program stáli 66 dolárov, 171 dolárov, 306 dolárov a 540 dolárov.
 • V prípade plne automatizovaných plánov však získate iba mesačné a ročné predplatné, ktoré stoja 91 USD, respektíve 874 USD.
 • Táto služba má tiež sekciu zákazníckej podpory, ktorá sa spúšťa samostatne. Umožňujú tiež podporu na požiadanie, na ktorú môžu noví zákazníci zasielať otázky.

3. Learn2Trade

Learn2Trade
Learn2Trade. Zdroj: Fool

Learn2Trade je britská platforma špecializovaná na vzdelávací obsah o obchodovaní a investovaní.

Na rozdiel od väčšiny ostatných skupín telegramov uvedených v tomto článku, Learn2Trade okrem krypto signálov ponúka aj Forex signály. V súčasnej situácii sa však zatiaľ zameriavame hlavne na krypto signály.

Kľúčové vlastnosti Learn2Trade:
 • Krypto signály Learn2Trade pripravuje skupina profesionálnych obchodníkov pod vedením Orlanda Guttiereza, ktorý sám obchoduje už 15 rokov (alebo zhruba pol desaťročia predtým, ako sa z kryptomien stala vec).
 • Existuje skupina bezplatných krypto signálov, ktorá vám prináša priemyselné správy, a tri bezplatné prémiové signály týždenne. VIP skupina je zatiaľ k dispozícii pre platiacich predplatiteľov, ktorí denne dostanú 3 – 5 signálov.
 • Learn2Trade ponúk signály na niekoľkých populárnych Cryptos vrátane Bitcoin , ethereum , XRP , litecoin , a tak ďalej.
 • Tím stojaci za platformou požaduje presnosť všetkých svojich signálov o 76%. To je celkom dobré, aj keď by bolo ešte lepšie, keby skupina VIP ponúkla úplné záznamy o svojich minulých vystúpeniach.
 • Signály sú založené na viac ako 90 technických ukazovateľoch, čo znamená, že máte väčší priestor na rýchle vstúpenie a opustenie odporúčaných polôh.
 • Cena pre VIP používateľov je 175 GBP ročne (alebo 35 GBP mesačne / 65 GBP štvrťročne / 95 GBP dvakrát ročne). K dispozícii je tiež doživotný predplatný program za 250 GBP.
 • VIP skupina vám prináša dennú technickú analýzu vašich obľúbených kryptomien vrátane bitcoinu a ethereum.
 • Learn2Trade vytvoril na svojej webovej stránke rozsiahlu knižnicu bezplatného vzdelávacieho obsahu, z ktorého môžu ťažiť obchodníci na všetkých úrovniach zručností a skúseností.

4. Fat Pig Signals

FP
FatPig signals. Zdroj: Nomics

Fat Pig Signals je ľahko jednou z najpopulárnejších telegramových skupín ponúkajúcich obchodné signály pre bitcoiny a ďalšie významné kryptomeny. Niektorí používatelia, ktorých vedú skúsení obchodníci, by ho mohli považovať dokonca za veterána kryptoobchodovania a signálov.

Signály tučného prasaťa kľúčové vlastnosti

 • Rovnako ako u väčšiny poskytovateľov signálov, aj Fat Pig má bezplatnú skupinu telegramov a skupinu vyhradenú pre VIP používateľov. Ak sa chcete zapojiť do druhej, musíte zaplatiť. V čase tlače má bezplatný kanál užívateľskú základňu viac ako 25 000 predplatiteľov, zatiaľ čo VIP kanál má približne 8 000 používateľov. Upozorňujeme, že bezplatný kanál vám poskytuje iba dôležité trhové správy a aktualizácie spolu s vybranými signálmi z VIP kanála.
 • VIP kanál ponúka osobnejšie služby a každý signál je dôkladne analyzovaný pomocou niekoľkých technických indikátorov. To robí lepšiu voľbu pre každého, kto hľadá podrobné a osobné analýzy toho, na ktorej pozícii a kedy má byť.
 • Fat Pig Signals má zavedené záznamy s presnosťou viac ako 75% vo všetkých svojich signáloch. Kanál ponúka signály Binance s riadením rizika a signály Bitmex / ByBit pre obchodovanie s maržou.
 • Signály Fat Pig Signals ponúkajú krátkodobé, strednodobé a dlhodobé signály. Ponúka tiež správu portfólia pre vaše strednodobé a dlhodobé ciele.
 • Kanál zostáva aktívny po celý deň so zákazníckou podporou 24 × 7, čo je veľký bonus pre nováčikov aj skúsených obchodníkov.
 • Jedinečnou vlastnosťou Fat Pig je, že rozhovory na kanáloch, aj keď technické, nie sú zvyčajne nudné alebo jednotvárne. Správcovia a analytici si vytvorili temný vzťah s užívateľskou základňou so svojim temným, pútavým zmyslom pre humor.
 • Automatické obchodovanie je podporované, čo znamená, že natívnych robotov kanála je možné ľahko nakonfigurovať pomocou vašich kľúčov API.

5. Coinsignals

CoinSignals je ďalší pôsobivý poskytovateľ kryptomien na Telegrame, ktorý stojí za to vyskúšať. Služba začala fungovať v roku 2019 a za tú dobu bola schopná dosiahnuť mieru víťaznosti 89% zo signálov, ktoré poskytuje.

Kľúčové vlastnosti CoinSignals:
 • Vďaka CoinSignals dostanú používatelia tri hlavné typy signálov – páry založené na BTC, páry založené na USD a páry založené na USDT. Táto služba poskytuje krátkodobé a strednodobé signály od tímu technických poradcov a profesionálnych obchodníkov.
 • CoinSignals väčšinou pokrýva signály Binance, BitMEX a Bittrex. Pokrývajú významnú časť párov kryptomien, aby používateľom vôbec nechýbali. V tejto skupine získate aj bezplatný portál so signálmi, ktorý poskytuje pomerne presné signály. Je však potrebné poznamenať, že ich bezplatný kanál je väčšinou obmedzený iba na bitcoinové signály.
 • Pri prechode na profesionálnu verziu získate do rúk všetky ostatné signály altcoinu. Konzistencia na tejto platforme je dosť vysoká, pretože každý mesiac zverejňujú viac ako 100 signálov pre rôzne kryptomeny. Podporované je tiež automatické obchodovanie, ktoré vám umožňuje pripojiť vaše kľúče API a používať pokročilých robotov služby na obchodovanie na podporovaných burzách.
 • CoinSignals poskytuje tri úrovne predplatného. Môžete platiť 0,01 BTC za 30 dní, 0,03 BTC za 90 dní a 0,1 BTC za rok.

Pre viac informácií a zaujímavostí zo sveta kryptomien kliknite TU.

Pre viac informácií v oblastí z príjmov v prípade výnosov z obchodovania s kryptomenami kliknite TU.

Pre viac informácií v oblastí z príjmov v prípade výnosov z obchodovania s akciami alebo ETF kliknite TU.

Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály, Top 5 telegramové kanály,

xtb
xtb
ZDROJInvestopedia, FinanceYahoo, Fool,, Nomics
Predchádzajúci článokToshiba zvažuje predaj za 20 miliárd a stiahnutie z burzy
Ďalší článokMarihuanová spoločnosť Canopy Growth kúpi Supreme Cannabis Co.
Patrik pracuje ako vedúci projektu akcie.sk a tiež redaktor tohto investičného portálu. Špecializuje sa najmä na makroekonómiu a čiastočne akciového trhu. Jeho cieľom je zvýšiť investičnú gramotnosť na Slovensku a približovať odborné témy ľudským jazykom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno