Zaujíma vás investovanie alebo obchodovanie a chcete získať cenné informácie z tohto sveta? Máte jedinečnú príležitosť – investičná platforma XTB organizuje v sobotu 25. marca 2023 o 13:00 hod. tradičnú marcovú Online trading konferenciu. Nemusíte nikam chodiť ani nič platiť, stačí sa bezplatne zaregistrovať na tejto webovej stránke a na váš e-mail bude zaslaný odkaz na živý prenos na YouTube.

Čo sa dozviete a kto sú hostia konferencie?

Rok 2022 nebol pre dlhodobých investorov ziskový a ani súčasná situácia na finančných trhoch nevyzerá veľmi pozitívne. Aktívne obchodovanie a pokles trhov však nemusia nevyhnutne znamenať stratu. Ak sa teda zaujímate o obchodovanie – či už ako skúsený obchodník alebo úplný začiatočník – táto konferencia je určená práve vám!

Konferencia bude vysielaná naživo od 13:00 do 18:00 ako neverejný stream na YouTube spoločnosti XTB. Počas tohto času sa v štúdiu vystrieda šesť hlavných rečníkov:

  • Ondřej Hartman, profesionálny obchodník na finančných trhoch, zakladateľ FXstreet.cz
  • Jakub Kraľovanský, autor populárneho Youtube kanálu Trader 2.0
  • Marek Vaňha, obchodník známy hlavne z YouTube kanálu Golden Pocket
  • Tomáš Vybořil, uznávaný profesionálny obchodník so zameraním na menové páry
  • David Monoszon,investor, obchodník a zakladateľ analytickej služby MarkeTimers.com
  • Štěpán Hájek, senior analytik spoločnosti XTB
thumbnail 64

Témy budú zamerané nielen na obchodovanie vo všeobecnosti, ale aj na súčasnú situáciu na trhu a aktuálne príležitosti. Napríklad ako začať s obchodovaním, aké sú aktuálne nástrahy, ako sa pripraviť na obchodovanie a aké grafy si vybrať, ako aj význam duševného rozpoloženia alebo celkového makro výhľadu. Vďaka širokej škále tém si na svoje prídu naozaj začiatočníci aj profesionáli.

Viac informácií o konferencii a možnosti bezplatnej registrácie nájdete tu: https://sk.xtb.com/online-trading-konferencia-2023.

xtb
xtb
Predchádzajúci článokSingapurský e-commerge Sea s prvým ziskom
Ďalší článokKomoditné portfólio Vojtěcha Slováka: zaujímavé pohyby nastali pri rope a zlate
Patrik pracuje ako analytik a tiež redaktor investičného portálu akcie.sk. Špecializuje sa najmä na makroekonómiu a akciové trhy. Jeho cieľom je zvýšiť investičnú gramotnosť na Slovensku a približovať odborné témy ľudským jazykom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno