Top 3 kryptomenové airdrops pre rok 2021

V článku sa dozviete o najlepších kryptomenových airdrops v roku 2021

0
712

Top kryptomenové airdrops – Ak by ste chceli začať obchodovať v oblasti kryptomien a hľadáte nejaké bezplatné odmeny za splnenie jednoduchých úloh, nehľadajte nič iné ako airdrops. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako môžu používatelia získať kryptomenu. Môžete ich ťažiť, kúpiť ich za hotovosť alebo vymeniť mince, ktoré už môžete mať, za niečo iné. Medzi ďalšie metódy ako získať kryptomeny v podstate zadarmo je použitie airdrops. Je to ľahký spôsob, ako začať obchodovať v oblasti kryptomien, pretože väčšina vyžaduje na dokončenie iba adresu peňaženky, informácie o sociálnych sieťach a jednoduché úlohy.

Čo sú kryptomenové airdrops ?

Airdrops sú krypto udalosti, pri ktorých vydavatelia digitálnej meny distribuujú mince svojim používateľom zadarmo. To sa deje tak, aby mince získala väčšiu expozíciu, likviditu z obchodovania a aby prilákala viac používateľov prostredníctvom bezplatných odmien. Samozrejme, keď hovoríme „kryptomena zadarmo“, máme na mysli to, že za ich nákup nemusíte míňať peniaze.

xtb

Než však vždy získate svoje kryptomeny, môžu existovať nejaké ďalšie podmienky. Projekty môžu napríklad vyžadovať, aby ste sa zapojili do aktivít a snáh pri budovaní komunity, ktoré majú zvyčajne za cieľ rozšíriť povedomie o projekte, dokončiť prieskumy a poskytnúť spätnú väzbu emitentovi.

top kryptomenové airdrops
Kryptomrnové airdrops. Zdroj: Nomics

Všeobecne bola táto metóda distribúcie mincí v minulosti veľmi úspešná, pretože mnohé projekty využívali výsadok ICO na to, aby z neho vyrástli veľké a populárne krypty. Výsledkom bolo, že vzdušné kvapky pokračovali dodnes.

To nie je prekvapujúce, pretože každý má rád bezplatnú kryptomenu poslanú do jeho peňaženky výmenou za malé služby, ako je napríklad retweet tweetu alebo vyplnenie krátkeho prieskumu. Nižšie sú uvedené niektoré najlepšie airdrops v roku 2021 na ktoré sa môžete tešiť,

Top kryptomenové airdrops:

V článku nižšie predstavuje podľa nás najzaujímavejšie kryptomenové airdrops, ktoré sa budú konať v roku 2021.

DappRadar x Streamr

Streamr. Zdroj: Fool

DappRadar x Streamr – Našou prvou voľbou je DATA Streamr, open-source, crowdfundovaná, decentralizovaná platforma pre dáta v reálnom čase. Platforma Streamr sa už používa na poskytovanie údajov podnikom v reálnom čase a jej natívna minca DATA je obchodovateľná na Binance.

Začať s týmto airdropom je pomerne jednoduché – najskôr navštívte stránku spoločnosti Streamr a potom si vytvorte svoj účet, pripojte svoju peňaženku ETH cez Metamask a pripojte sa k exkluzívnemu airdrops.

DappRadar x Streamr rozdáva 30 000 bezplatných DATA tokenov pre 500 šťastných výhercov, takže musíte byť prihlásení aby ste mali šancu. Po ukončení airdropu skontrolujte svoje účty, či ste jedným z šťastných výhercov!

GoodDollar

GoodDollar. Zdroj: Cryptopia

Ako druhý airdrop odporúčame GoodDollar – projekt, ktorý je vlastne neziskovou organizáciou a ktorého cieľom je využívať nové technológie blockchainu. Jeho konečným cieľom je pomôcť dosiahnuť udržateľný a škálovateľný model poskytovania základného príjmu.

Spoločnosť GoodDollar tiež vytvorila svoju vlastnú peňaženku, ktorá umožňuje každému prihlásiť sa a vyzdvihnúť svoje mince GS každý deň.

Áno, je to tak – projekt každý deň vysiela svojim účastníkom bezplatné GS. Všetko, čo potrebujete, je vytvoriť si účet a dokončiť video overenie KYC, aby ste získali registračný bonus 1 GS. Potom sa jednoducho prihláste a každých 24 hodín budete môcť požiadať o bezplatné GS.

Morpher

Morpher. Zdroj: BeingCrypto

Ako ďalší podľa nás zaujímavý airdrop tu je Morpher – nová obchodná platforma s nulovými poplatkami pre všetky druhy kryptomien a tradičných aktív. Môžete ho kedykoľvek použiť na obchodovanie s digitálnymi mincami, komoditami a dokonca aj s akciami.

Platforma je už plne funkčná a jej natívny token MPH je k dispozícii na obchodovanie na platformách Coingecko a Uniswap. Distribuuje sa však aj každému novému používateľovi.

Získate ich tiež prihlásením sa na ich platformu, vyplnením KYC kontroly a pripojením svojej peňaženky. To je všetko, čo potrebujete na získanie 100 MPH zadarmo. Navyše môžete pomocou svojho odkazu získať ďalších 50 za každú osobu, ktorá sa zaregistruje.

Záver

Toto sú niektoré z najlepších airdrops, ktoré sú teraz k dispozícii, aj tie, na ktoré sa môžete tešiť. Stačí si vybrať projekt, a môžete získať nejaké kryptomeny zadarmo, aby ste mohli začať budovať svoje imanie bez investovania vlastných peňazí.

kryptomenové airdrops, kryptomenové airdrops, kryptomenové airdrops, kryptomenové airdrops, kryptomenové airdrops

Pozri tiež:

Všetky novinky a zaujímavosti zo sveta kryptomien.

Ako zdaniť zisk s kryptomien.

Ako zdaniť zisk s akcií a ETF.

xtb

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno